FURNITURE / Tables / Serving table 17132160

nr 1713 2160

SERVING TABLE

så kallad barglob. Length: 90 cm, width: 66 cm, height: 100 cm, skador/slitage,

så kallad barglob. Längd: 90 cm. Djup: 66 cm, höjd: 100 cm, skador/slitage

800

SEK 250

Monday July 14 2025
at 18:08:46