FURNITURE / Tables / Writing desk 4151261

nr 415 1261

WRITING DESK

Lenght: ()

Mahogny, längd: 145 DE.75, höjd: 77 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

300

SEK 1700

Monday June 5 2006
at 16:00:00

28/5 22:45:04 1      hidden*
29/5 10:56:54 2      350 kr