GLASS & CERAMICS / Ceramics / Charger 8682200
nr 868 2200
CHARGER
Famille Rose, China, dia 38 cm, nagg/skador.
Famille Rose, Kina, dia 38 cm
Condition: nagg/skador
1500
SEK 500
Monday January 6 2014
at 19:49:21
6/1 17:45:04
6/1 17:51:04
450 kr