KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 3695365

nr 369 5365

Ernst Hällgren

(1889-1944), Sverige

Etsningar, 2st Hällgren + 1st signerad, Stockholmsmotiv

Ernst Hällgren, svensk grafiker född 1889, död 1944.

Utrop:

100 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 augusti 2005

Ernst Hällgren

Läs mer om Ernst Hällgren