ART / Lithographs / Litograph in colors 9805425
nr 980 5425
LITOGRAPH IN COLORS
Karl Inge Höglund, 275/290, sheet: 58x43,
Karl Inge Höglund, 275/290, bladets mått: 58x43
1000
SEK 1700
Monday September 14 2015
at 20:15:43
1.000 kr
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Robot)