ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Knivar 5577246
nr 557 7246
Knivar
4 st, Ku´kris, Indien/Nepal, längd: 41-46
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 8 december 2008
kl 18:10:38
200 kr
300 kr
400 kr
500 kr
600 kr
600 kr