MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 9862582
nr 986 2582
Byrå
Rokokostil, längd: 106 cm, djup: 51 cm, höjd: 81 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 12 oktober 2015
kl 18:02:04
10/10 22:57:24