ART / Lithographs / Silkscreen 12931059
nr 1293 1059
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
Håkan Nyberg (1938-2013), Sweden. "Vinter vid bäcken". Signed, numbered 19/20. Silkscreen, unframed, sheet: 42x59 cm,
SILKSCREEN, "Vinter vid bäcken". Signerad, numrerad 19/20. Serigrafi, oramat blad, bladets mått: 42x59 cm
Håkan Nyberg, Swedish artist born 1938, dead 2013.
300
SEK 100
Monday November 25 2019
at 18:51:12
24/11 14:48:50
Nov 25
Specialauktion Håkan Nyberg
Read more about Specialauktion Håkan Nyberg