KONST / Litografier / Färglitografi 17025010
nr 1702 5010
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Färglitografi, Stockholm. Signerad, numrerad 172/180 cm, yttermått inklusive ram: 58x74 cm
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 maj 2025
kl 20:19:08
19/5 20:14:08
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius