ART / Watercolor paintings & Drawings / Akvarell 9233006
nr 923 3006
Akvarell
Tommy Östmar (1934-2007), Kvinna, signerad, 33x13 cm,
Tommy Östmar (1934-2007), Kvinna, signerad, 33x13 cm
1500
SEK 300
Monday November 10 2014
at 19:16:17
10/11 16:25:32