ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 13396040
nr 1339 6040
Margareta Jungerth Boo
(f. 1952), Sverige
Margareta Jungerth Boo (b. 1952), Sweden. Abstrakt landskap. Signerad Margareta JB, watercolour. Subject: 18x20 cm,
WATERCOLOUR, Abstrakt landskap. Signerad Margareta JB, akvarell. Motivet: 18x20 cm
Margareta Jungerth Boo, Swedish painter born 1952 in Örnsköldsvik.
700
SEK 600
Monday August 3 2020
at 19:58:48
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Robot)
Margareta Jungerth Boo
Read more about Margareta Jungerth Boo