ART / Lithographs / Litograph in colors 15275331
nr 1527 5331
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Peter Dahl (b. 1934), Sweden. "Farmors hus". Signed, Épreuve d'artiste. Litograph in colors, unframed. Sheet: 38x32 mm,
LITOGRAPH IN COLORS, Peter Dahl (f. 1934), Sverige. "Farmors hus". Signerad, EA-upplaga. Färglitografi, oramat löst blad. Bladets mått: 38x32 mm
Peter Dahl, Swedish painter born 1934, dead 2019.
1000
SEK 900
Monday Mars 13 2023
at 20:45:00
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr