ART / Lithographs / Litographs in colors 8459177
nr 845 9177
LITOGRAPHS IN COLORS
2 pcs, Wilhelm Wik 1/20 80/100, subject size: 29x38 mm: 28x24,
2 st, Wilhelm Wik 1/20 80/100, motivets mått: 29x38 mm: 28x24
1500
SEK 700
Monday September 9 2013
at 19:23:04
9/9 18:13:24