ART / Lithographs / Giclée 13272020
nr 1327 2020
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Jan Rufelt (b. 1956), Sweden. 'Moss'. Signed, numbered 1/100. Unframed. Subject: 18x25 cm,
Gicléetryck, "Moss". Signerad, numrerad 1/100. Oramat löst blad. Motivet: 18x25 cm
Jan Rufelt, Swedish painter born 1956.
700
SEK 400
Monday May 18 2020
at 19:43:41
350 kr
350 kr
350 kr (Robot)