ART / Lithographs / Litograph in colors 15978080
nr 1597 8080
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Mårten Andersson (1934-2017), Sweden. Jägare med hund. Signerad och numbered 280/280, litograph in colors, Image dimensions: 43x52 cm, outer dimensions including frame: 57x65 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Jägare med hund. Signerad och numrerad 280/280, Färglitografi, bildmått: 43x52 cm, yttermått inklusive ram: 57x65 cm
Mårten Andersson, Swedish painter, born 1934, dead 2017.
3000
SEK 5200
Monday February 12 2024
at 19:11:20
2.400 kr
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Robot)
3.400 kr
3.600 kr
3.800 kr
4.000 kr
4.200 kr
4.800 kr
5.200 kr
Mårten Andersson
Read more about Mårten Andersson