ART / Oil paintings / Oil painting 12296353
nr 1229 6353
OIL PAINTING
unidentified artist. Signed. Hus i vinterlandskap. Oil on canvas, 50x63,
Oidentifierad konstnär. Signerad. Hus i vinterlandskap. Olja på duk, 50x63
SEK 100
Monday January 21 2019
at 19:46:47
21/1 19:36:37