GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrik+vas 9445180
nr 944 5180
Tallrik+vas
Kina
Kondition: slitage, nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 februari 2015
kl 18:47:48
100 kr
200 kr
300 kr