ART / Lithographs / Silkscreen 14424464
nr 1442 4464
SILKSCREEN
efter Andy Warhol, Flowers, Sunday B Morning, sheet: 91x91cm, unframed,
efter Andy Warhol, Flowers, Sunday B Morning, bladets mått: 91x91cm, oramat löst blad
1500
SEK 1600
Monday January 17 2022
at 18:28:05
1.000 kr
1.100 kr
1.400 kr
1.300 kr
1.400 kr (Robot)
1.500 kr