ART / Oil paintings / Oil painting 16816227
nr 1681 6227
OIL PAINTING
unidentified artist. No signature, björkar vid sjö. Olja på duk; 31x31 cm, outer dimensions including frame: 34x34 cm,
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, björkar vid sjö, Olja på duk; 31x31 cm, yttermått inklusive ram: 34x34 cm
SEK 300
Monday February 24 2025
at 19:01:40
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr