KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14034229
nr 1403 4229
Dan Nygårds
(f. 1943), Sverige
Blandteknik, Signerad, numrerad 2/90, bladets mått: 57x39cm, yttermått inklusive ram: 72x55cm
Dan Nygårds, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 juni 2021
kl 18:55:44
10/6 22:23:22