KONST / Litografier / Färglitografi 13767196
nr 1376 7196
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Färglitografi, Stilleben. Signerad, numrerad 13/250. Motivet: 62x50cm, yttermått inklusive ram: 82x64 cm
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 februari 2021
kl 18:24:14
27/1 14:26:07
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare