FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 12645452
nr 1264 5452
ARMCHAIR
1940s/1950s, wear.
1940-/50-tal
Condition: slitage
800
SEK 900
Monday July 15 2019
at 19:27:21
700 kr
600 kr
700 kr (Robot)
800 kr