ART / Oil paintings / Oil painting 15249038
nr 1524 9038
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad Le Cass, Hav, pointilistisk. Oil on panel, 33x73, outer dimensions including frame: 52x92,
Oidentifierad konstnär. Signerad Le Cass, Hav, pointilistisk. Olja på pannå, 33x73, yttermått inklusive ram: 52x92 cm
SEK 350
Monday February 27 2023
at 19:01:45
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr