ART / Lithographs / Litograph in colors 13899462
nr 1389 9462
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X: et Erixson (1899-1970), Sweden. Signed, numbered 316/360, unframed. Sheet: 48x77 cm, wear, damages.
LITOGRAPH IN COLORS, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 316/360, oramat löst blad. Bladets mått: 48x77 cm
Condition: slitage, skador
SEK 350
Monday April 5 2021
at 20:11:43
250 kr
250 kr
250 kr (Robot)
300 kr
Sven X-et Erixson
Read more about Sven X-et Erixson