KONST / Litografier / Färglitografi 14088576

nr 1408 8576

Mårten Andersson

(1934-2017), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad Hc 4/36, oramat löst blad, bladets mått: 63x46 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 19 juli 2021
kl 19:38:25

Mårten Andersson

Läs mer om Mårten Andersson