ART / Lithographs / Litograph in colors 9682010
nr 968 2010
LITOGRAPH IN COLORS
Lars Jonsson, Gravänder, EA-upplaga (konstnärens exemplar), sheet: 58 x 86,
Lars Jonsson, Gravänder, EA-upplaga (konstnärens exemplar), bladets mått: 58 x 86
5000
SEK 4400
Monday June 29 2015
at 18:46:10
4.200 kr
4.200 kr
4.200 kr (Robot)
- Klassiska
Jun 29
Klassiska
Read more about Klassiska