FURNITURE / Tables / Pedestal 9399301
nr 939 9301
PEDESTAL
stone top, height: 105 cm, wear, damages.
med stenskiva, höjd: 105 cm
Condition: slitage, skador
1000
SEK 900
Monday February 2 2015
at 19:44:15
700 kr
800 kr