ART / Oil paintings / Oil painting 11796171
nr 1179 6171
Eric Lundberg
(1918-1992), Sverige
Eric Lundberg (1918-1992), Sweden. By vid vatten, signed. Olja på duk, 36x92 cm,
OIL PAINTING, By vid vatten, signerad. Olja på duk, 36x92 cm
Eric Seth Lundberg, Swedish painter, born 1918, dead 1992.
400
Monday April 23 2018
at 20:23:46
Eric Lundberg
Read more about Eric Lundberg