ART / Oil paintings / Oil painting 16087382
nr 1608 7382
OIL PAINTING
unidentified artist, 1950s, still life. Signerad HS. Olja på duk 29x39 cm, outer dimensions including frame: 36x47,
oidentifierad Konstnär, 1950-tal, Stilleben. Signerad HS. Olja på duk 29x39 cm, yttermått inklusive ram: 36x47 cm
600
SEK 300
Monday Mars 25 2024
at 19:56:46
25/3 18:01:51