KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16847128
nr 1684 7128
Zorn-kopia. Ej signerad. Olja på duk, 85x52 cm, yttermått inklusive ram: 98x64 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 mars 2025
kl 19:45:42
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr