KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14677107
nr 1467 7107
signerad I Hansander. Signerad, daterad -65. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 27x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:39:19
200 kr