KONST / Litografier / Litografiskt 17526566
nr 1752 6566
Litografiskt
blad, Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 12/100 cm, yttermått inklusive ram: 54x69
Utrop:
500 kr
måndag 12 januari 2026
kl 20:10:29
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor