ART / Lithographs / Litograph in colors 14808067
nr 1480 8067
Stina Wirsén
(f. 1968), Sverige
Stina Wirsén (b. 1968), Sweden. Vindrickande kvinna. Signed, numbered EA XXV/XXIX. Litograph in colors. Image dimensions: 28x23 cm, unframed. Sheet: 47x33 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Vindrickande kvinna. Signerad, numrerad EA XXV/XXIX. Färglitografi. Bildmått: 28x23 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 47x33 cm
Stina Wirsén, Swedish painter, born 1968.
300
SEK 500
Monday August 1 2022
at 19:09:06
100 kr
300 kr
350 kr (Robot)
500 kr