KONST / Litografier / Färglitografi 9513299

nr 951 3299

Färglitografi

signerad, dansande par, motivet: 13/140, 72x52

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 mars 2015
kl 18:28:43

30/3 18:23:43 1      Vinnande bud