KONST / Litografier / Litografi 7473554
*
nr 747 3554
Litografi
Världskarta, eftertryck, motivets mått: 31x39
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 mars 2012
kl 18:20:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/3 11:13:38
1
150 kr
16/3 12:57:25
2
200 kr
19/3 14:56:00
3
300 kr
19/3 18:13:18
4
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: eftertryck grafik litografi litografier världskarta
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13
-
6779 Färglitografi
Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:21
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43
-
6721 Färglitografi
Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Karl XII: S kar..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:39
-
6039 Färglitografier
2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerade..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:16
*
Litografi
nr 747 3554
Litografi
Världskarta, eftertryck, motivets mått: 31x39
| Utrop: | 300 kr |
|---|---|
| Såld: | 350 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 19 mars 2012 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 16/3 11:13:38 | 1 | 150 kr |
| 16/3 12:57:25 | 2 | 200 kr |
| 19/3 14:56:00 | 3 | 300 kr |
| 19/3 18:13:18 | 4 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: eftertryck grafik litografi litografier världskarta
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13 -
6779 Färglitografi
Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:21 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43 -
6721 Färglitografi
Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Karl XII: S kar..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:39 -
6039 Färglitografier
2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerade..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:16



