KONST / Litografier / Grafiskt blad 13744005
nr 1374 4005
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Stilla". Signerad, numrerad 24/60. Motivet: 18x28 cm, oramat löst blad
Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 januari 2021
kl 20:50:00
22/1 11:06:39