KONST / Litografier / Färglitografi 13342093
nr 1334 2093
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 32/156. Motivet: 24x32 cm
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 juni 2020
kl 18:23:17
29/6 18:13:39
100 kr
29/6 18:16:38
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim