KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17569141

nr 1756 9141

Kurt Ljungberg. Signerad, daterad 1946, gående man på väg. Olja på duk, 53x70 cm, yttermått inklusive ram: 73x89

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 20:01:28)
Uppdatera
Visning

fredag 30/1, lördag 31/1, söndag 1/2 och måndag 2/2

Auktionen
avslutas:

måndag 2 februari kl 18:27:02

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.250 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 1.250 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor