KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13588340
nr 1358 8340
Etsning
Axel Hägg (Haig), Arles, 1916. Signerad. Motivet: 42x31 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 november 2020
kl 19:36:30
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr