KONST / Litografier / Färglitografi 13429259
nr 1342 9259
Stanislaw Zoladz
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 53/290, daterad 1994. Motivet: 38x54cm
Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 20:01:59
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Stanislaw Zoladz
Läs mer om Stanislaw Zoladz