ART / Lithographs / Litograph in colors 12476250
nr 1247 6250
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sweden. Signed, numbered 184/200, sheet: 61x45, löst blad,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 184/200, bladets mått: 61x45, löst blad
800
SEK 500
Monday April 8 2019
at 19:40:33
8/4 19:26:49
Oscar Reutersvärd
Read more about Oscar Reutersvärd