ART / Oil paintings / Oil painting 17423225

nr 1742 3225

OIL PAINTING

Apatfalvi Czene, Signerad, stilleben. Olja på duk, 48x60m RYM: 61x73,

Apatfalvi Czene, Signerad, stilleben. Olja på duk, 48x60m RYM: 61x73

Yes

1500

SEK 1000

Monday November 24 2025
at 18:07:39

24/11 17:10:21 1      Vinnande bud