ART / Oil paintings / Oil painting 17423225
nr 1742 3225
OIL PAINTING
Apatfalvi Czene, Signerad, stilleben. Olja på duk, 48x60m RYM: 61x73,
Apatfalvi Czene, Signerad, stilleben. Olja på duk, 48x60m RYM: 61x73
1500
SEK 1000
Monday November 24 2025
at 18:07:39
24/11 17:10:21