GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 6035429
nr 603 5429
Fat
Kina 1700-tal, diameter: 38
Kondition: smånagg
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.100 kr
måndag 5 oktober 2009
kl 17:35:51
950 kr
800 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.600 kr
2.000 kr
1.800 kr
2.000 kr