ART / Sculptures and works of art / Sculpture 11086495

nr 1108 6495

SCULPTURE

Erika Höglund (b. 1971), Målerås, height: 36 + sculpture, signerad SG, Strömbergshyttan, height: 14, en av skulpturerna med skador.

Erika Höglund (f. 1971), Målerås, höjd: 36 + skulptur, signerad SG, Strömbergshyttan, höjd: 14

Condition: en av skulpturerna med skador

600

SEK 600

Monday May 15 2017
at 19:50:01

Strömbergshyttans glasbruk