KONST / Litografier / Färglitografi 9234762
nr 923 4762
Bengt Fransson
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Bengt Fransson, dansande par, signerad i trycket, motivet: 48x40
Bengt Fransson, svensk målare född i Östanåbruk 1935.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 november 2014
kl 18:03:08
9/11 10:15:30
400 kr
10/11 17:58:08