MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 15443139

nr 1544 3139

Byrå

Karl Johan, med stenkolonner. Bredd: 78 cm. Djup: 44 cm, höjd: 77 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 29 maj 2023
kl 20:17:38

29/5 09:02:26 1      Vinnande bud

Karl Johanstil/Empir
Senempiren