MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10849293
nr 1084 9293
Byrå
1800-tal, bemålad, längd: 102 cm, djup: 47 cm, höjd: 80 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 januari 2017
kl 20:26:45
150 kr
300 kr
450 kr