GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Keramik 4058519
nr 405 8519
Keramik
diverse 7 del, Orientaliskt, Blas Ming [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 april 2006
8/4 13:39:28
400 kr
10/4 14:33:19
Tilgman Keramik