ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 10684140
nr 1068 4140
WATERCOLOUR
Karoliner, 37x55, wear, damages.
Karoliner, 37x55
Condition: slitage, skador
SEK 100
Monday November 14 2016
at 20:14:41
14/11 19:22:21