FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 9592346

nr 959 2346

ARMCHAIRS

one pair, wear, damages.

1 par

Condition: slitage, skador

1500

SEK 1800

Monday May 4 2015
at 20:44:28

30/4 18:21:42 1      1.700 kr
4/5 20:31:33 2      Vinnande bud